Firma

Başoğlu İnşaat

BAŞOĞLU İNŞAAT

Başoğlu İnşaat tüm projelerini sadece kendi öz sermayesi ile yürütmektedir. İzmir'in dört bir yanında yürüttüğümüz projelerin tasarımı, kalitesi ve güveliği gelecekte yapacağımız projelerimizin referansları niteliği taşımaktadır.

MİSYONUMUZ

Gerçekleştirdiğimiz projeler, optimum çözümlerle müşterilerimizin yatırımlarını en verimli şekilde değerlendirerek, zamanında ve üstün kaliteyle tamamlamaktır. Aynı zamanda sektörde sağlıklı bir şekilde büyüyerek, üstün standartlara sahip bir marka olmayı hedeflemekteyiz. Farkındalığı yüksek bir yaklaşımla, insan ve yaşam alanlarının karmaşıklığına kapsamlı çözümler sunmayı amaçlıyoruz, inşaat mühendisliği ve mimarlık limitlerinin ötesine geçerek müşterilerimize çok yönlü imkanlar sağlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Sevdiğimiz, bildiğimiz ve inandığımız işi yaparak kabul edilebilir kalıcı değerler yaratmaktır. Empati ve çözüm odaklı anlayışla hareket ederek, sektörde verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefine odaklanıyoruz. Aynı zamanda doğa ve çevreye zarar vermeden ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içinde amaçlarımızı gerçekleştirmek için çaba sarf ediyoruz.
Amacımız, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak her an her yerde hizmet sunmaktır. Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyerek, iş ahlakı ve kurum kültürü normlarında değer yaratmak ve doğa ile uyum içinde sorumluluk bilinciyle hareket etmek temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimizle beraber sürekli büyüyerek lider bir firma olmayı hedefliyor ve bu liderliği sürdürmek için çalışıyoruz.